[Rozwiązany] Gówniany laptop

Moderator: Sztab

Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4165
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

[Rozwiązany] Gówniany laptop

Post autor: fr1maN666 »

Elo!

Win 7 64 Bit, laptop całkiem nowy ze współczesnymi parametrami, ale to mniejsza z tym. Problem jest taki :
na kilka chwil po odpaleniu laptopa wpierdala całkowicie RAM. Programów w autostarcie znikomo, praktycznie nic się nie uruchamia przez brak wolnego RAMU, nawet głupiego screenshota się nie da zrobić, więc musiałem zrobić zdjęcia ekranu jak jakiś konsolowiec. Dysk wyczyszczony CCleanerem, świeżo zdefragmentowany, antywirus nic ni znajduje. Jakieś pomysły ? Rzekomo kilka dni temu wszystko było OK.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
ig0r_vonfluflu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 794
Rejestracja: 06 kwie 2015, 20:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Gówniany laptop

Post autor: ig0r_vonfluflu »

Ja bym chuja potraktował ciekłym azotem bo się pewnie przegrzewa :D
A plik wymiany nie jest czasem wyłączony ?
Obrazek
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4165
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Gówniany laptop

Post autor: fr1maN666 »

Nie jest. Pierwsze co mi przyszło do głowy to to sprawdzić. Przegrzewać się nie przegrzewa, jak na laptopa to bym powiedział że jest bardzo chłodny. W awaryjnym wszystko jest OK. Uruchomię zaraz normalnie i będę po kolei wszystko wyłączał i odinstalowywał, coś musi powodować taki memory leak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Slo1kDz3mu
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1547
Rejestracja: 02 kwie 2015, 11:27
Lokalizacja: Wolverhampton

Re: Gówniany laptop

Post autor: Slo1kDz3mu »

uruchom w trybie awaryjnym i sprawdź stery, może się jakiś wysypał, chociaż bardziej przypomina mi to infekcję wirusem sality nowej generacji, a to już ciężka sprawa i reinstall nie pomoże.
Obrazek
Awatar użytkownika
fr1maN666
Articles: 0
Reactions:
Posty: 4165
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:25
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Gówniany laptop

Post autor: fr1maN666 »

Dobra problem rozwiązany. Zainstalowane zostały stery od jakiejś drukarki Canon'a. Razem z tym zainstalowało sobie usługę utrzymania gotowości w tle, która wpierdalała prawie 3Gb RAM'u (brawo Canon!!! zajebiste narzędzie). Wyjebanie tego syfu pomogło. #CanonRakContent. Temat zamykam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Figimli
Articles: 0
Reactions:
Posty: 1254
Rejestracja: 24 kwie 2015, 18:22
Lokalizacja: polska

Re: [Rozwiązany] Gówniany laptop

Post autor: Figimli »

super sam se pomogles :) jak cos to na przyszlos polecam komende msconfig i tam sprawdzic co sie dokladnie uruchamia z systemem.
Zablokowany